راهنمای استفاده

ما در فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی آثاربوک کوشیده‌ایم تا امکان خریدی آسان و ایمن را برای مخاطبین فرهیخته‌ی خود فراهم کنیم.

 در ابتدا بهتر است که در سایت ثبت نام کنید تا در صورتی که تصمیم به خرید دارید، با در اختیار قرار دادن اطلاعات مورد نیاز مانند آدرس پستی ، امکان فرستادن کتاب یا محصول برای شما وجود داشته باشد.

 پس از یافتن کتاب یا کالای مورد نظر در قسمت تازه‌ها، لیست موضوعی یا استفاده از جستجو و جستجوی پیشرفته براي اضافه نمودن كتاب مورد نظرتان به سبد خريد، بر روي دكمه "اضافه به سبد خرید" مربوط به آن كتاب یا کالا كليك كنيد. می‌توانید این کار را به دفعات برای کتاب‌ها و کالاهای متعددی انجام دهید.

 پس از انتخاب تمامي كتاب‌ها و کالاهای مورد نظر، بر روي دكمه "سبدخرید " در سمت راست بالای سايت كليك نماييد و فهرست، تعداد و هزینه‌ را کنترل کنید و در صورت نیاز محصولی را حذف کرده یا تعداد آن را تغییر دهید. سپس با فشار دادن ادامه به مرحله بعد بروید.

 در این مرحله آدرس ارسال کالا و اطلاعات شخصی خود را ویرایش یا تایید نمایید. سپس با فشار دادن ادامه نحوه ارسال کالا را انتخاب کرده و از هزینه های ارسال مطلع شوید و به مرحله بعد بروید.

نحوه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب نموده و با فشردن ادامه هزینه‌ی نهایی و روش ارسال را مجددا ملاحظه کنید و در صورت تایید  با فشردن ادامه به صفحه پرداخت بانک رفته و یا فرآیند خرید را تکمیل نمایید و کد پیگیری خود را برای پیگیری‌های بعدی یادداشت و نگهداری فرمایید.

 توجه:

لازم به ذکر است که در تمامی مراحل خرید امکان بازگشت به مرحله قبلی وجود دارد